Głównym elementem naszej podstawowej oferty jest produkcja flag firmowych. Flaga firmowa - jako środek promocyjno - reklamowy zyskuje wśród przedstawicieli rodzimego biznesu coraz większą popularność. Na fakt ten składa się bardzo wiele czynników. Najczęściej jednakże podkreśla się:

Flagi szyte są podwójnym szwem, do masztu mocowane są przy pomocy karabinków metalowych lub plastikowych. Strona montażowa wzmocniona jest taśmą poliestrową. Istnieje możliwość szycia wyrobów według wskazań klienta. Ważną i godną podkreślenia cechą tego typu tkanin jest również łatwość ich konserwacji. Flagi można prać we wszystkich dostępnych środkach piorących nie zawierających wybielaczy optycznych, w temperaturze do 40 stopni C. Doskonałą formą reklamy jest flaga umieszczona na przenośnych masztach typu wędka, które sprawdzają się również w warunkach zimowych.

Specjalny materiał oraz technologia druku sprawiają, że nasze flagi charakteryzuje duża odporność na niekorzystne oddziaływanie czynników atmosferycznych tj. wody, słońca, wiatru. Do produkcji flag wykorzystujemy najnowszej generacji barwniki, które spełniają normy europejskie odnośnie ochrony środowiska i umożliwiają osiągnięcie każdego wybranego przez klienta koloru. Nadruk na flagach charakteryzuje miękkość i dwustronność (lustrzane odbicie).

 

W celu złożenia zamówienia zapraszamy do zakładki "Oferta", gdzie mogą Państwo zobaczyć pełną gamę asortymentową wraz z cenami.