Flagi kościelne stanowią symbol bliski każdej osobie wierzącej . Towarzyszą nam podczas uroczystości kościelnych , ważnych wydarzeń w życiu parafii,miejscowości czy Polski.
Jest to wspaniały sposób na uzewnętrznienie wyznawanych wartości i  uczczenie wszelkich religijnych uroczystości, a dzięki różnym rozmiarom stają się świetnym akcesorium podczas pielgrzymek.
Dają możliwość zamanifestowania swoich przekonań w wyjątkowe sposób.

W stałej ofercie posiadamy flagi kościelne w barwach Maryjnych (biało-niebieskich), Papieskich (żółto-białych) oraz flagi z herbami papieskimi i herbem Maryjnym.
Często wykonujemy flagi z wizerunkami świętych i symboli religijnych  , flagi dla sanktuariów maryjnych, flagi okolicznościowe , flagi pielgrzymkowe .
Oferujemy Państwu najwyższej jakości flagi religijne wykonane z najlepszych materiałów .

Do produkcji flag wykorzystujemy dzianinę poliestrową  angielskiej firmy Heathcoat Fabrics i tusze szwajcarskiej firmy Sensient.
Procesy przeprowadzane po druku cyfrowym ( dogrzewanie i opieranie) mają za zadanie podwyższyć odporności flag na światło i warunki atmosferyczne.
Flagi są wykańczane wytrzymałymi nićmi poliestrowymi oraz wysokiej jakości karabinkami lub  oczkami banerowymi.

Dzięki stosowaniu nowoczesnych technik druku cyfrowego flagi religijne nie blakną na słońcu, a ich kolory są odporne na warunki atmosferyczne .

Flagi możemy drukować w dowolnym rozmiarze zaproponowanym przez klienta.
Flagi kościelne i maryjne możemy wykonać w wersji drukowanej jak i zszywanej z dwóch kawałków materiału.